Phantom Blindboorbeitel, 90° S32U-CTFPR 16 725401320
Product delen:
Artikelcode (SKU): 874988
SKU leverancier: 725401320
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 90° S32U-CTFPR 16 -
Phantom Blindboorbeitel, 90° S32U-CTFPR 16 - 1
Info
PHANTOM Blindboorbeitel S32U-CTFPR 16 voor TPMR, TPUN, TPUX wisselplaten
Krachtige prestaties met de PHANTOM Blindboorbeitel
Geschikt voor veeleisende draaiwerkzaamheden
Deze PHANTOM beitelhouder blinkt uit wanneer precisie vereist is bij het blindboren of intern draaien. Met zijn schachtdiameter van 32 mm biedt hij voldoende stabiliteit om trillingen tot een minimum te beperken. De totale lengte van maar liefst 350 mm geeft extra bereik, terwijl de minimale te bewerken diameter vanaf 40 mm start — ideaal voor uiteenlopende maten binnen jouw projecten.
Duurzaam ontwerp en technische details
Het robuuste ontwerp komt onder meer naar voren door de hoogte van 30 mm en schachtbreedte van 22 mm, eigenschappen die bijdragen aan stevigheid tijdens intensief gebruik. De hoek van de wisselplaat bedraagt standaard 60°, waardoor scherpe resultaten gegarandeerd zijn zonder concessies aan standtijd of afwerking.
Eenvoudig in gebruik dankzij slimme kenmerken
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 32 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 30 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 30 MM
Houderlengte U
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Nee
Lengte L2 20 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 40 MM
Schachtbreedte B1 22 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 350 MM