Phantom Blindboorbeitel, 90° S20S-CTFPL 11 725402200
Product delen:
Artikelcode (SKU): 874990
SKU leverancier: 725402200
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 90° S20S-CTFPL 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 90° S20S-CTFPL 11 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 90° S20S-CTFPL 11 voor TPMR, TPUN, TPUX wisselplaten
  • Nauwkeurige maatvoeringMet een houderschacht diameter van 20 mm en totale lengte van 250 mm garandeert deze beitelhouder stabiele prestaties tijdens elke draaioperatie waarbij precisie vereist is.
Veelzijdigheid van de Phantom Blindboorbeitel
Technische details die het verschil maken
Deze PHANTOM beitelhouder kenmerkt zich door een houderschacht diameter van 20 mm en een totale lengte van maar liefst 250 mm. De schachtbreedte bedraagt daarbij 13 mm terwijl de minimale te bewerken diameter uitkomt op 25 mm. Dankzij de hoogte van de houder (18 mm) blijft het geheel stevig tijdens gebruik zonder in te boeten op wendbaarheid.
Eenvoudig gebruik én flexibiliteit
Kiezen voor duurzaamheid met PHANTOM
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 20 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 18 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 18 MM
Houderlengte S
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Nee
Lengte L2 15 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Snijrichting Links
Totale lengte L1 250 MM