Phantom Blindboorbeitel, 90° A25R-PTFNR 16 725651250
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875003
SKU leverancier: 725651250
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 90° A25R-PTFNR 16 -
Phantom Blindboorbeitel, 90° A25R-PTFNR 16 - 1
Info
PHANTOM Blindboorbeitel 90° A25R-PTFNR 16 voor TNMA, TNMG, TNMM wisselplaten
  • Nauwkeurige interne bewerkingenDankzij stabiele afmetingen (houderschacht diameter: 25 mm), rechte snijrichting én geïntegreerd koelkanaal lever je steeds nette resultaten af bij intern draaiwerk.
Veelzijdige prestaties van de PHANTOM Blindboorbeitel
Duurzame constructie en technische verfijning
Met een diameter houderschacht van 25 mm en een hoogte van 23 mm biedt dit gereedschap voldoende stabiliteit tijdens het draaien. De totale lengte bedraagt maar liefst 200 mm, waardoor je ook diepere boringen zonder problemen kunt uitvoeren.
Nauwkeurigheid en flexibiliteit in gebruik
Deze PHANTOM beitel beschikt over een hoek van de wisselplaat van 60°, wat optimale spaanafvoer mogelijk maakt bij diverse materialen en toepassingen. Door de minimale te bewerken diameter van slechts 32 mm kun je zowel grotere als kleinere interne werkstukken aanpakken. De snijrichting is rechts, wat betekent dat deze perfect aansluit op standaard draaibewerkingen in veel werkplaatsen.
Speciaal ontwikkeld voor wisselplaten
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 25 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 23 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 23 MM
Houderlengte R
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 17.5 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 32 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM