Phantom Blindboorbeitel, 95° A20Q-PWLNR 06 725701200
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875008
SKU leverancier: 725701200
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° A20Q-PWLNR 06 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° A20Q-PWLNR 06 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 95° A20Q-PWLNR 06 voor WNMG wisselplaten
Optimale prestaties met de Phantom Blindboorbeitel
Veelzijdige inzetbaarheid voor professionele toepassingen
Deze PHANTOM blindboorbeitel is gemaakt om te presteren binnen veeleisende productieomgevingen. Dankzij zijn robuuste schacht heeft hij een diameter van 20 mm en een hoogte van 19 mm, wat hem stabiel maakt tijdens elke bewerking. De totale lengte bedraagt maar liefst 180 mm – zo heb je voldoende bereik bij diepere boringen of complexe interne contouren.
Bovendien zorgt de minimale te bewerken diameter van slechts 25 mm ervoor dat je flexibel blijft als het aankomt op verschillende werkstukafmetingen. Of je nu bezig bent met seriewerk of maatwerk, deze houder past zich moeiteloos aan jouw behoefte aan.
Voordelen die jouw werk makkelijker maken
Kwaliteit tot in het kleinste detail
Ieder detail aan deze Phantom blindboorbeitel draagt bij aan een soepele werking: denk bijvoorbeeld aan de schachtbreedte van 13 mm, of de nauwkeurige lengte L2 van ruim 19 millimeter waardoor montage eenvoudig verloopt zonder speling. De geschikte plaatmaat (0604) sluit naadloos aan op de houder zodat uitwisselen snel kan gebeuren zonder kwaliteitsverlies.
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 20 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 19 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 19 MM
Houderlengte Q
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 19.5 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM