Phantom Blindboorbeitel, 95° S20S-SCLCR 09 725851200
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875019
SKU leverancier: 725851200
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° S20S-SCLCR 09 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° S20S-SCLCR 09 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 95° S20S-SCLCR 09 voor CCGT CCMT CCMW platen
Krachtig en precies werken met de Phantom Blindboorbeitel
Toepassingen en praktische voordelen
Duurzame kwaliteit dankzij geavanceerde specificaties
Technische details overzichtelijk uitgelegd
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 20 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 18 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 18 MM
Houderlengte S
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Nee
Lengte L2 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 250 MM