Phantom Blindboorbeitel, 95° S25T-SCLCR 09 725851250
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875020
SKU leverancier: 725851250
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° S25T-SCLCR 09 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° S25T-SCLCR 09 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 95° S25T-SCLCR 09 voor CCGT, CCMT en CCMW wisselplaten
  • Nauwkeurige interne bewerkingen mogelijkMet een minimale te bewerken diameter vanaf slechts 32 mm kun jij eenvoudig precieze interne boorbewerkingen uitvoeren zonder kwaliteitsverlies.
Degelijke kwaliteit van de Phantom Blindboorbeitel
Met de Phantom Blindboorbeitel, 95° S25T-SCLCR 09 haal je een solide gereedschap in huis dat zich onderscheidt door zijn doordachte ontwerp en stevige uitvoering. Deze beitel is speciaal ontwikkeld voor gebruik met de populaire CCGT, CCMT en CCMW wisselplaten. Dankzij de stevige houderschacht met een diameter van 25 mm biedt deze beitelhouder alle stabiliteit die je nodig hebt bij nauwkeurig draaibankwerk. Door de vernieuwde vernikkelde oppervlakte gaat deze houder lang mee en blijft hij mooi bestand tegen slijtage tijdens intensief gebruik.
De totale lengte van dit model bedraagt maar liefst 300 mm waardoor je ook voor diepere boringen of lastige plekken voldoende ruimte houdt om comfortabel te werken. De schachtbreedte van 17 mm zorgt samen met de hoogte van 23 mm voor een stabiele bevestiging op je machine.
Speciaal ontworpen voor interne toepassingen
De Phantom Blindboorbeitel is bedoeld als inwendige beitelhouder, ideaal wanneer je binnenin werkstukken wilt draaien of boren. Met een minimale te bewerken diameter vanaf slechts 32 mm kun je ook kleinere gaten zonder moeite aanpakken. Deze houder werkt volledig positief op vlak van insteekhoek dankzij het ontwerp dat uitgaat van positieve wisselplaathouders.
Gebruiksgemak dankzij slimme details
Nauwkeurigheid en veelzijdigheid bij elke toepassing
Duidelijke technische informatie
Alle technische specificaties zijn duidelijk aangegeven: zo heb je direct zicht op maten zoals diameter (D1 = 25 mm), hoogte (H1 = 23 mm), lengte tot snijkop (L1 =300 mm), minimale werkdiameter (32 mm) en meer. Wisselen tussen verschillende platen verloopt snel dankzij het universele ontwerp gericht op efficiency tijdens productieprocessen of enkelstuksbewerking.
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 25 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 23 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 23 MM
Houderlengte T
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Nee
Lengte L2 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 32 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 300 MM