Phantom Blindboorbeitel, 95° A10H-SCLCR 06 725901100
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875022
SKU leverancier: 725901100
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° A10H-SCLCR 06 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° A10H-SCLCR 06 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 95° A10H-SCLCR 06 voor CCGT, CCMT en CCMW wisselplaten
Veelzijdige prestaties met de PHANTOM Blindboorbeitel
Duurzaamheid door hoogwaardige materialen
Technische specificaties natuurlijk geïntegreerd
Eenvoudig inzetbaar bij specialistische klussen
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 9.5 MM
Houderlengte H
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 9.5 MM
Houderlengte H
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 10 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 13 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 100 MM