Phantom Blindboorbeitel, 95° A12K-SCLCR 06 725901120
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875023
SKU leverancier: 725901120
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° A12K-SCLCR 06 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° A12K-SCLCR 06 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 95° A12K-SCLCR 06 voor wisselplaten CCGT, CCMT, CCMW
Professioneel werken met de Phantom Blindboorbeitel
Veelzijdige toepassingen en gebruiksmogelijkheden
Duurzame bouw en technische specificaties
Eenvoudig rechtsdraaiend werken
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 12 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 11.5 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 11.5 MM
Koelkanaal Ja
Lengte L2 10 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 16 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 125 MM