Phantom Blindboorbeitel, 95° A16M-SCLCR 09 725901160
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875024
SKU leverancier: 725901160
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° A16M-SCLCR 09 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° A16M-SCLCR 09 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 95° A16M-SCLCR 09 voor CCGT CCMT CCMW wisselplaten
  • Nauwkeurige interne bewerkingenDankzij de minimale te bewerken diameter vanaf slechts 20 mm kun je eenvoudig kleine tot middelgrote boringen binnenwerkse draaioperaties uitvoeren.
Precisie en kwaliteit met de Phantom Blindboorbeitel
Technische specificaties in begrijpelijke taal
Met een diameter houderschacht van 16 mm past deze Phantom beitel in veel standaard machines. De minimale te bewerken diameter bedraagt slechts 20 mm, waardoor hij geschikt is voor uiteenlopende interne draaiklussen. De totale lengte van de houder is maar liefst 150 mm, wat zorgt voor goede bereikbaarheid in diepere boringen. De schachtbreedte meet 11 mm en de hoogte is vastgesteld op 15,5 mm. Dankzij de positieve wisselplaathouders profiteer je van vlotte spaanafvoer tijdens het draaien.
Duurzame materialen en slimme details
Doordacht ontwerp voor dagelijks gemak
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 15.5 MM
Houderlengte M
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 15.5 MM
Koelkanaal Ja
Lengte L2 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 20 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM