Phantom Blindboorbeitel, 95° A20Q-SCLCR 09 725901200
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875025
SKU leverancier: 725901200
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° A20Q-SCLCR 09 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° A20Q-SCLCR 09 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 95° A20Q-SCLCR 09 voor CCGT CCMT CCMW platen
Veelzijdige eigenschappen van de Phantom Blindboorbeitel
Toepassingen en praktische inzetbaarheid
Duurzaamheid en doordacht ontwerp
Technische details die er toe doen
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 20 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 19 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 19 MM
Houderlengte Q
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM