Phantom Blindboorbeitel, 95° A12K-SCLCL 06 725902120
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875029
SKU leverancier: 725902120
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° A12K-SCLCL 06 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° A12K-SCLCL 06 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel A12K-SCLCL 06 voor CCGT-wisselplaten en linker snijrichting
Uitgebreide productkenmerken van de Phantom Blindboorbeitel
Praktisch gebruiksgemak voor interne draaibewerkingen
Duurzaamheid en compatibiliteit
Technische details op een rijtje
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 12 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 11.5 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 11.5 MM
Houderlengte K
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 10 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 16 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Snijrichting Links
Totale lengte L1 125 MM