Phantom Blindboorbeitel, 95° A16M-SCLCL 09 725902160
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875030
SKU leverancier: 725902160
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° A16M-SCLCL 09 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° A16M-SCLCL 09 - 1
Info
PHANTOM Blindboorbeitel A16M-SCLCL 09 voor CCGT CCMT CCMW wisselplaten, vernikkeld
Optimale prestaties met de PHANTOM Blindboorbeitel
Duurzaamheid dankzij hoogwaardige materialen
Technische details die het verschil maken
Deze PHANTOM houder heeft een houderschacht diameter van 16 mm en biedt voldoende stevigheid bij intensief gebruik. Met een hoogte van 15,5 mm en een schachtbreedte van 11 mm past hij naadloos op machines die geschikt zijn voor dit type gereedschap. De minimale te bewerken binnendiameter bedraagt slechts 20 mm, waardoor zelfs kleinere gaten nauwkeurig kunnen worden nabewerkt of vergroot. De totale lengte is netjes gehouden op 150 mm, geschikt voor uiteenlopende toepassingen binnen de verspanende industrie.
Veelzijdig inzetbaar dankzij slimme eigenschappen
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 15.5 MM
Houderlengte M
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 15.5 MM
Houderlengte M
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 16 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 20 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Snijrichting Links
Totale lengte L1 150 MM