Phantom Blindboorbeitel, 93° A12K-SDUCR 07 726001120
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875035
SKU leverancier: 726001120
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 93° A12K-SDUCR 07 -
Phantom Blindboorbeitel, 93° A12K-SDUCR 07 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel A12K-SDUCR 07 voor kopieerwerk en wisselplaten
Veelzijdigheid van de Phantom Blindboorbeitel
Technische details die het verschil maken
De Phantom Blindboorbeitel beschikt over een diameter houderschacht van 12 mm en een hoogte van 11,5 mm. De totale lengte bedraagt 125 mm, wat voldoende werkruimte geeft tijdens het draaien of bewerken. Met een minimale te bewerken diameter van slechts 17 mm kun je ook kleinere werkstukken probleemloos aanpakken. Het model ondersteunt positieve wisselplaathouders, waardoor het verwisselen snel gaat en je minder tijd verliest tijdens het productieproces. De schachtbreedte bedraagt daarbij nog eens 9 mm.
Duurzaamheid dankzij vernieuwd ontwerp
Soepele werking door slimme functies
Nauwkeurig resultaat voor professioneel gebruik
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 12 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Hoogte H1 11.5 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 55°
Hoogte H1 11.5 MM
Koelkanaal Ja
Lengte L2 12.5 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 17 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 125 MM