Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SDUCR 11 726001200
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875037
SKU leverancier: 726001200
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SDUCR 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SDUCR 11 - 1
Info
PHANTOM Blindboorbeitel A20Q-SDUCR 11 voor nauwkeurig kopieerwerk
Veelzijdige prestaties van de PHANTOM Blindboorbeitel
Optimale specificaties voor precisiewerk
Praktische toepassingen in jouw werkplaats
Duurzaamheid dankzij slimme materiaalkeuze
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 20 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Hoogte H1 19 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 55°
Hoogte H1 19 MM
Koelkanaal Ja
Lengte L2 21 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM