Phantom Blindboorbeitel, 93° A25R-SDUCR 11 726001250
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875038
SKU leverancier: 726001250
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 93° A25R-SDUCR 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 93° A25R-SDUCR 11 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel A25R-SDUCR 11 met 93° hoek en inwendige koeling
Precisie en betrouwbaarheid met de Phantom Blindboorbeitel
Gebruiksmogelijkheden afgestemd op jouw praktijk
Of je nu werkt aan fijn kopieerwerk of grotere projecten aanpakt, deze blindboorbeitel komt altijd van pas dankzij zijn veelzijdigheid. Speciaal ontwikkeld voor gebruik met wisselplaten als DCGT, DCXT en DCMT biedt hij flexibiliteit om verschillende materialen te bewerken zonder steeds van gereedschap te hoeven wisselen. De minimale te bewerken diameter van 31,5 mm maakt hem geschikt voor uiteenlopende werkstukken binnen jouw werkplaats.
Bovendien heeft deze houder een schachtdiameter van 25 mm en een totale lengte van maar liefst 200 mm – zo ben je verzekerd van stabiliteit tijdens het draaien én voldoende bereik bij diepere boringen of lastige contouren.
Duurzame techniek: specificaties die het verschil maken
Voordelen die jou tijdwinst opleveren
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 25 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Hoogte H1 24 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 55°
Hoogte H1 24 MM
Houderlengte R
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 26 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 31.5 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM