Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SDUCL 11 726002200
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875041
SKU leverancier: 726002200
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SDUCL 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SDUCL 11 - 1
Info
PHANTOM Blindboorbeitel A20Q-SDUCL 11 voor kopieerwerk en wisselplaten
Krachtige prestaties met de PHANTOM Blindboorbeitel
Technische details die het verschil maken
Praktisch in gebruik voor veeleisende professionals
Eenvoudig te integreren in jouw werkomgeving
De PHANTOM blindboorbeitel integreert makkelijk binnen bestaande systemen dankzij zijn gestandaardiseerde maten zoals L1 (180 mm), L2 (21 mm) en B1 (13 mm). Wisselen tussen verschillende plaatjes gaat vlot, zodat stilstand tot een minimum wordt beperkt. Door zijn robuuste bouw blijft dit gereedschap betrouwbaar presteren, ook onder zware belasting tijdens langdurige productieruns.
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 20 MM
Hoek van de wisselplaat 55°
Hoogte H1 19 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 55°
Hoogte H1 19 MM
Koelkanaal Ja
Lengte L2 21 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Snijrichting Links
Totale lengte L1 180 MM