Phantom Blindboorbeitel, 45° A20Q-SSSCR 09 726101200
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875043
SKU leverancier: 726101200
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 45° A20Q-SSSCR 09 -
Phantom Blindboorbeitel, 45° A20Q-SSSCR 09 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 45° A20Q-SSSCR 09 voor SCGT en SCMT platen
  • Nauwkeurige interne bewerkingMet minimale te bewerken diameter vanaf 25 mm voer je preciese blindboringen uit waarbij stabiliteit gegarandeerd blijft door stevige houderschachtconstructie.
Efficiënte metaalbewerking met de Phantom Blindboorbeitel
Toepassingen en veelzijdigheid
Technische specificaties uitgelegd
Duurzaamheid door slimme materiaalkeuze
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 20 MM
Hoek van de wisselplaat 90°
Hoogte H1 19 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 90°
Hoogte H1 19 MM
Koelkanaal Ja
Lengte L2 132 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM