Phantom Blindboorbeitel, 90° A12K-STFCR 11 726201120
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875046
SKU leverancier: 726201120
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 90° A12K-STFCR 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 90° A12K-STFCR 11 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 90° A12K-STFCR 11 voor TCGT en TCMT platen
Kenmerken en specificaties van de Phantom Blindboorbeitel
Duurzame afwerking en praktische details
Gebruiksvoordelen bij precisiewerk
Nog meer technische details
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 12 MM
Houderlengte K
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 12 MM
Houderlengte K
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 13 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 17 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 125 MM