Phantom Blindboorbeitel, 90° A16M-STFCR 11 726201160
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875047
SKU leverancier: 726201160
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 90° A16M-STFCR 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 90° A16M-STFCR 11 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 90° A16M-STFCR 11 voor TCGT en TCMT platen
Optimale prestaties met de Phantom Blindboorbeitel
Als je op zoek bent naar precisie bij het inwendig draaien, dan zit je goed met de Phantom Blindboorbeitel, type A16M-STFCR 11. Dit gereedschap is ontworpen om samen te werken met wisselplaten van het type TCGT en TCMT. Dankzij de schachtdiameter van 16 mm heb je voldoende stevigheid én flexibiliteit tijdens het werken aan uiteenlopende toepassingen binnen de verspanende industrie.
Gebouwd voor veelzijdig inwendig draaiwerk
De Phantom Blindboorbeitel blinkt uit als het gaat om nauwkeurige interne bewerkingen. De houder heeft een totale lengte van maar liefst 150 mm en is geschikt voor minimale binnendiameters vanaf 21 mm. Met een hoogte van eveneens 16 mm én een schachtbreedte van 11 mm past deze houder goed op uiteenlopende machines die compatibel zijn met dit formaat.
Voordelen die jouw werk vereenvoudigen
Technische details die verschil maken
Met specificaties als een hoek van de wisselplaat op zestig graden en ondersteuning voor typewissels krijg jij maximale controle over jouw draaiproces. De houderlengte wordt aangeduid als ‘M’, terwijl andere belangrijke maten zoals L1 (150 mm) en L2 (13 mm) bijdragen aan zowel stabiliteit als bereikbaarheid binnen nauwe ruimten.
Duurzaam gemak door doordachte innovatie
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 16 MM
Houderlengte M
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 16 MM
Koelkanaal Ja
Lengte L2 13 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 21 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM