Phantom Blindboorbeitel, 90° A20Q-STFCR 11 726201200
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875048
SKU leverancier: 726201200
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 90° A20Q-STFCR 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 90° A20Q-STFCR 11 - 1
(incl. BTW) Prijs / stuk
niet op voorraad
Info
Phantom Blindboorbeitel 90° A20Q-STFCR 11 voor TCGT en TCMT wisselplaten
Uitgebreide productkenmerken van de Phantom Blindboorbeitel
Praktische voordelen tijdens gebruik
Maatvoering en technische details
Kwaliteit waarmee je verder kunt
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 20 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 19 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 19 MM
Koelkanaal Ja
Lengte L2 13 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM