Phantom Blindboorbeitel, 93° A16M-SVUCR 11 726301160
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875051
SKU leverancier: 726301160
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 93° A16M-SVUCR 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 93° A16M-SVUCR 11 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel, 93° A16M-SVUCR 11 voor kopieerwerk en wisselplaten
Veelzijdige precisie met de Phantom Blindboorbeitel
Technische specificaties die het verschil maken
Met een houderschacht-diameter van 16 mm biedt deze PHANTOM blindboorbeitel voldoende stevigheid tijdens intensief draaiwerk. De houder heeft een minimale te bewerken diameter van 21 mm, wat hem geschikt maakt voor uiteenlopende inwendige toepassingen. Met een schachtbreedte B1 van 11 mm past hij vlot in diverse opspanmogelijkheden, terwijl de totale lengte L1 van maar liefst 150 mm optimale bereikbaarheid garandeert.
Voordelen bij dagelijks gebruik
Duurzaamheid door doordachte materialen
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 16 MM
Hoek van de wisselplaat 35°
Hoogte H1 15.5 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 35°
Hoogte H1 15.5 MM
Houderlengte M
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 16.5 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 21 MM
Schachtbreedte B1 11 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM