Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SVUCR 11 726301200
Product delen:
Artikelcode (SKU): 875052
SKU leverancier: 726301200
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SVUCR 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 93° A20Q-SVUCR 11 - 1
Info
PHANTOM Blindboorbeitel 93° A20Q-SVUCR 11 voor kopieerwerk en VCMT/VCGT wisselplaten
  • Nauwkeurigheid bij intern werkMet een minimale te bewerken diameter vanaf slechts 25 mm kun je ook kleinere interne diameters probleemloos draaien zonder verlies aan precisie.
Robuuste kwaliteit van de PHANTOM Blindboorbeitel
Met de PHANTOM Blindboorbeitel, type A20Q-SVUCR 11, kies je voor betrouwbaarheid bij uitdagend draaiwerk. De stevige houderschacht heeft een diameter van 20 mm en is ontworpen om duurzaam mee te gaan. Het vernikkelde oppervlak zorgt niet alleen voor een moderne look, maar verhoogt ook de weerstand tegen slijtage tijdens intensief gebruik. Dankzij zijn inwendige ontwerp past deze beitel perfect bij toepassingen waar interne verspaning vereist is.
De totale lengte van deze houder bedraagt maar liefst 180 mm. Dat geeft je voldoende bereik wanneer je diepere boringen of intern draaiwerk wilt uitvoeren. Met een hoogte van 19 mm en een schachtbreedte van 13 mm biedt dit gereedschap extra stabiliteit tijdens het draaien.
Veelzijdig inzetbaar: speciaal ontwikkeld voor kopieerwerk
Deze PHANTOM blindboorbeitel blinkt uit wanneer je nauwkeurig wilt werken aan complexe vormen of contouren. Speciaal geschikt voor kopieerwerk in combinatie met VCMT of VCGT wisselplaten, waardoor je flexibel blijft bij verschillende materialen of projecten. Door de minimale te bewerken diameter van slechts 25 mm kun je zelfs relatief kleine interne diameters efficiënt aanpakken zonder concessies aan kwaliteit te doen.
Technische details maken het verschil
Eenvoudig combineren dankzij gestandaardiseerde maatvoering
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 20 MM
Hoek van de wisselplaat 35°
Hoogte H1 19 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 35°
Hoogte H1 19 MM
Houderlengte Q
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 20.5 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 25 MM
Schachtbreedte B1 13 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 180 MM