Phantom Blindboorbeitel, 90° S12M-CTFPR 11 725401122
Product delen:
Artikelcode (SKU): 880773
SKU leverancier: 725401122
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 90° S12M-CTFPR 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 90° S12M-CTFPR 11 - 1
Info
PHANTOM Blindboorbeitel 90° S12M-CTFPR 11 voor TPMR, TPUN en TPUX wisselplaten
  • Nauwkeurige inwendige bewerkingDankzij compatibiliteit met verschillende typen wisselplaten voer je moeiteloos precieze interne draaiwerkzaamheden uit bij uiteenlopende diameters vanaf slechts 17 mm.
Veelzijdigheid en prestaties van de PHANTOM Blindboorbeitel
Technische details die het verschil maken
De PHANTOM Blindboorbeitel heeft een houderschachtdiameter (D1) van 12 mm, waardoor hij stevig vastzit tijdens elke bewerking. Met een minimale te bewerken diameter van slechts 17 mm kun je zelfs fijne interne werkzaamheden uitvoeren zonder concessies te doen aan de stabiliteit. De kophoogte bedraagt hierbij 11 mm en de schachtbreedte meet 9 mm.
De totale lengte van deze houder is royaal opgezet met zijn 150 mm, waardoor je over voldoende bereik beschikt tijdens diepere boringen of draaisessies. De snijrichting is rechtsdraaiend; dit komt overeen met de meest gangbare draaioperaties binnen werkplaatsen en productieomgevingen.
Aangepast aan moderne eisen
Toepassingen in jouw werkplaats
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 12 MM
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 11 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 60°
Hoogte H1 11 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Nee
Lengte L2 25 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 17 MM
Schachtbreedte B1 9 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 150 MM