Phantom Blindboorbeitel, 93° A40T-PDUNR 15 725571404
Product delen:
Artikelcode (SKU): 882382
SKU leverancier: 725571404
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 93° A40T-PDUNR 15 -
Phantom Blindboorbeitel, 93° A40T-PDUNR 15 - 1
Info
PHANTOM Blindboorbeitel 93° A40T-PDUNR 15 voor DNMG wisselplaten
Robuuste precisie met de PHANTOM Blindboorbeitel
Technische details die het verschil maken
Deze Phantom Blindboorbeitel blinkt uit door zijn technische specificaties: zo heeft hij een houderschacht-diameter van 40 mm en een hoogte van 37 mm. De totale lengte bedraagt maar liefst 300 mm; ideaal om ook diepere boringen veilig uit te voeren. Met een minimale te bewerken diameter van 48 mm weet je zeker dat zelfs lastig bereikbare plekken binnen handbereik komen.
De schachtbreedte ligt op 27 mm en dankzij het koelkanaal kun je rekenen op optimale temperatuurbeheersing tijdens intensief draaien. Het betreft hier bovendien een negatieve wisselplaathouder – perfect als stabiliteit telt tijdens zware toepassingen.
Soepele prestaties in elke toepassing
Duurzame keuze binnen draaigereedschappen
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 40 MM
Hoogte H1 37 MM
CBS-nummer 82078011
Hoogte H1 37 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 60 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 48 MM
Schachtbreedte B1 27 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 300 MM