Phantom Blindboorbeitel, 93° A32S-PDUNR 15 725571324
Product delen:
Artikelcode (SKU): 882383
SKU leverancier: 725571324
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 93° A32S-PDUNR 15 -
Phantom Blindboorbeitel, 93° A32S-PDUNR 15 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel, 93° A32S-PDUNR 15 voor DNMG, DNMX en DNGP platen
Precisie en veelzijdigheid met de Phantom Blindboorbeitel
Gebouwd voor professioneel draaiwerk
De Phantom Blindboorbeitel heeft een houderschachtdiameter van 32 mm wat zorgt voor stabiliteit tijdens het draaien. Met een totale lengte van maar liefst 250 mm kun je vrij diep werken zonder aan stevigheid te verliezen. Dankzij de minimale te bewerken diameter van slechts 39 mm zijn ook kleinere werkstukken geen probleem. De schachtbreedte bedraagt daarbij nog eens solide 22 mm.
Praktische toepassingen en voordelen
De combinatie van solide afmetingen (hoogte H1:30 mm, lengte L2:50 mm), robuust ontwerp én compatibiliteit met veelvoorkomende plaatmaten zoals de standaardmaat LxB:1506 maken deze houder tot een waardevolle aanvulling op elke professionele draaibank of CNC-machinepark.
Duurzaamheid dankzij innovatieve materialen
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 32 MM
Hoogte H1 30 MM
CBS-nummer 82078011
Hoogte H1 30 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 50 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 39 MM
Schachtbreedte B1 22 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 250 MM