Phantom Blindboorbeitel, 93° A25R-PDUNR 11 725571252
Product delen:
Artikelcode (SKU): 882384
SKU leverancier: 725571252
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 93° A25R-PDUNR 11 -
Phantom Blindboorbeitel, 93° A25R-PDUNR 11 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 93° A25R-PDUNR 11 voor DNMG, DNMX, DNGP wisselplaten
  • Nauwkeurige interne bewerkingenZowel door de robuuste constructie als door het ontwerp gericht op interne snijbewerkingen kun jij uiterst precies draaien binnen beperkte diameters vanaf slechts 31 mm.
Uitgebreide productkenmerken van de Phantom Blindboorbeitel
Praktische toepassingen en gebruiksmogelijkheden
Met zijn schachtdiameter van 25 mm kun je deze PHANTOM blindboorbeitel probleemloos inzetten op diverse draaimachines die hiervoor geschikt zijn. Het gereedschap richt zich specifiek op interne bewerkingen dankzij het inwendige ontwerp en biedt stabiliteit waar precisie vereist is. Of je nu staal of andere materialen draait, deze houder ondersteunt jou optimaal wanneer snelheid en resultaat tellen.
Voordelen van de PHANTOM blindboorbeitels
Eén van de grote pluspunten aan deze houder is het feit dat hij werkt met negatieve wisselplaten. Hierdoor geniet je van een grotere standtijd én hogere stabiliteit tijdens zware verspaningstaken. Met een lengte van maar liefst 200 mm kun je bovendien diepere boringen uitvoeren zonder concessies te doen aan stevigheid of controle.
De minimale bewerkbare diameter bedraagt slechts 31 mm; zo heb jij maximale flexibiliteit bij uiteenlopende projecten binnen jouw werkplaats of productieomgeving.
Technische details voor veeleisende gebruikers
Kijkend naar specificaties zie je meteen waarom zoveel vakmensen kiezen voor PHANTOM: schachtdiameter D1 bedraagt stevige 25 mm terwijl schachtbreedte B1 uitkomt op 17 mm – robuust genoeg om zelfs zwaardere belasting aan te kunnen vangen zonder vervorming of verlies aan nauwkeurigheid. De totale lengte L1 loopt tot wel 200 mm waardoor ook werkzaamheden op grotere dieptes mogelijk zijn.
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 25 MM
Hoogte H1 23 MM
CBS-nummer 82078011
Hoogte H1 23 MM
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 40 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 31 MM
Schachtbreedte B1 17 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 200 MM