Phantom Blindboorbeitel, 95° A32S-PCLNR 12 725501320
Product delen:
Artikelcode (SKU): 882385
SKU leverancier: 725501320
10%
korting
Phantom Blindboorbeitel, 95° A32S-PCLNR 12 -
Phantom Blindboorbeitel, 95° A32S-PCLNR 12 - 1
Info
Phantom Blindboorbeitel 95° A32S-PCLNR 12 voor CNMA CNMG CNMM CNGP platen
  • Nauwkeurig werken dankzij slimme afmetingenMet stabiele maatvoering – waaronder schachtdiameter 32 mm, lengte tot wel 250 mm en minimale te bewerken diameter vanaf slechts 39 mm – krijg jij altijd controle over elk detail in jouw draaiwerk.
Krachtige prestaties met de Phantom Blindboorbeitel
Vernikkelde houder: modern en robuust
Gebruiksgemak en technische details
De houderschacht heeft een diameter van 32 mm, terwijl de totaal lengte uitkomt op maar liefst 250 mm. Met een hoogte van 30 mm en schachtbreedte van 22 mm biedt deze houder optimale stabiliteit bij het draaien. De snijrichting is rechts, wat handig is bij standaard draaibewerkingen in talrijke toepassingen binnen de metaalsector.
Aangepast aan jouw werkstukken
Voor precieze klussen kun je rekenen op details zoals de minimale te bewerken diameter van slechts 39 mm en een vrijloophoek bij de wisselplaat die perfect recht staat (0°). Of je nu bezig bent met fijn draaiwerk of grotere projecten: dankzij het compatibele formaat LxB1204 voor de inzetplaten geniet je steeds opnieuw van flexibiliteit én nauwkeurigheid tijdens elke opdracht.
CBS-nummer 82078011
Diameter houderschacht D1 32 MM
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 30 MM
CBS-nummer 82078011
Hoek van de wisselplaat 80°
Hoogte H1 30 MM
Houderlengte S
Inwendig/Uitwendig inwendig
Koelkanaal Ja
Lengte L2 50 MM
Minimaal te bewerken diameter D min 39 MM
Schachtbreedte B1 22 MM
Snijrichting Rechts
Totale lengte L1 250 MM