TEC7 XealPro transparant - patroon 310ml 528008000
XealPro combineert de professionele TEC7-kwaliteit met uitstekende gebruikskwaliteiten. XealPro hecht perfect op quasi alle bouwmaterialen en kan overal veilig gebruikt worden: spiegels, sanitair, keukenbladen, … Het is volledig CE-gecertificeerd voor al deze toepassingen. Deze nieuwe generatie afdichtingskit is gebaseerd op milieuvriendelijke technologie. In tegenstelling tot vorige generaties siliconen bevat Xealpro geen gekende giftige of schadelijke stoffen en is een volledig MEKO-vrije silicone.
Commerciële toepassingen- Universele en duurzame afdichtingskit, voor praktisch alle ondergronden en materialen.
- Afwerkingskit voor metselwerk, tegels, randen, vensterbanken, werkbladen, dorpels, platen.
- Sanitairkit voor schimmelbestendige voegafdichting in sanitaire ruimten en natte cellen; ook op acrylbaden.
- Schimmel- en bacteriebestendig : ideaal voor luchtkanalen en HVAC.
- Beglazingskit voor top- en hielafdichting van enkel-, isolatie- en gelaagd-glas.
- Constructiekit voor het afdichten van aansluit- en dilatatievoegen in de bouw en industrie.
- Spiegellijm/-kit.
- Reparatiekit voor het herstellen van oude siliconenvoegen.
- Afdichting van gevel- en bouwelementen zoals puien, kozijnen, ramen, panelen, prefabelementen, … .
- ISEGA food contact approval: Geschikt voor gebruik in direct contact met voedingsmiddelen
- Luchtdichting in BEN- en passiefbouw. Zeer emissiearm: Emicode EC1 Plus / VOC- emissie klasse A+.
- Niet geschikt voor gebruik met kwartsiet.
- Verwerkingstemperatuur tussen +5°C en +40°C.
- Toepassen op zuivere, stabiele en droge ondergrond.
- Gebruik Tec7 Prepare & Finish voor het veilig reinigen en ontvetten, voor het perfect afwerken en voor het verwijderen van niet-uitgeharde Tec7-producten. Bij zware vervuiling reinigen met behulp van Tec7 Cleaner en/of Multiclean.
Aanbrengen met hand- of luchtdrukpistool (telescopische zuiger is aanbevolen). Test de hechting op kunststoffen, zoals PE, PP en siliconen, poederlakken, exotische houtsoorten, blauwe hardsteen en bitumineuze materialen. Zwakke en/of poreuze ondergronden eerst versterken met Poxy Primer. Vlekvorming op natuursteen is niet uitgesloten, gebruik daarom Tec7 Rock als alternatief. Niet overschilderbaar en niet geschikt voor aquaria en zwembaden.
Specificaties
| Artikelnummer | 136363 |
| EAN | 5414195002926 |
| Fabrikantnummer | 528008000 |
| Merk | Tec7 |
| Consistentie | Brandbaar |
| Dichtheid | 1.03 g/ml |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC002722 |
| Functie | afdichting |
| Geur | neutral |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Glaskit EN15651-2 | Glaskit |
| Goede hechting op | hout, steen |
| Hardheid | Patroon |
| Houdbaarheid (maanden) | 18 |
| Huidvormingstijd | 25 min |
| Modulus 100% | Laag (<0,5MPa) |
| Opslag | in gesloten, originele verpakking, koel en droog |
| Overschilderbaar | Niet overschilderbaar |
| Rek bij breuk | 900 % |
| Sanitair gebruik EN15651-3 | Geschikt voor sanitair gebruik |
| Technologie | silicone |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 155 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -60 °C |
| Temperatuurbestendigheid piek | 180 °C |
| Toepassing onder water | Niet van toepassing onder water |
| Toepassingsgebied | Binnen |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | 5 °C |
| Treksterkte | 14.275 kg/cm² |
| Type product | pasta |