TEC7 Trans - patroon 310 ml 539506000
€14,39
(incl. BTW) Prijs / stuk op voorraad
Info
- Vrij van solventen en isocyanaten.
- Veilig op spiegels, geen aftekening op natuursteen.
- Bijna reukloos.
- Ook op vochtige, gladde ondergrond.
- Schimmel- en bacteriebestendig.
- Water- en luchtdicht.
- Te gebruiken op de meeste bouwmaterialen.
- Verwerkingstemperatuur tussen +5°C en +40°C.
- Toepassen op zuivere, stof- en vetvrije ondergrond.
- Gebruik Tec7 Prepare & Finish voor het veilig reinigen en ontvetten, voor het perfect afwerken en voor het verwijderen van niet-uitgeharde Tec7-polymeren. Bij zware vervuiling reinigen met behulp van Tec7 Cleaner en/of Multiclean.
- Aanbrengen met hand- of luchtdrukpistool (best met telescopische zuiger).
- Als gevolg van de grote verscheidenheid van verschillende kunststoffen en samenstellingen, evenals materialen die gevoelig zijn voor spanningscorrosie, worden voorafgaande testen aanbevolen.
- Test de hechting op kunststoffen, poederlakken, exotische houtsoorten en bitumineuze materialen.
- Zwakke en/of poreuze ondergronden eerst versterken met Poxy Primer.
- Vanwege de verscheidenheid aan lakken en verven op de markt, wordt testen aanbevolen. Het gebruik van producten op basis van alkydharsen kan het droogproces vertragen.
- Bij spiegelverlijming in sanitaire ruimtes enkel verticale lijmbanen aanbrengen om stagnerend vocht door condens te vermijden.
- Ideale lijmdikte voor een optimale kracht bij verlijming: 3mm.
- Verbruik bij voegwerk en afdichting:
Specificaties
| Artikelnummer | 136379 |
| EAN | 5414195539569 |
| Fabrikantnummer | 539506000 |
| Merk | Tec7 |
| Chemische bestendigheid oliën | Overschilderbaar |
| Consistentie | Brandbaar |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC002722 |
| Functie | afdichting |
| Geur | almost odourless |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Glaskit EN15651-2 | Glaskit |
| Goede hechting op | steen, hout, metalen |
| Hardheid | Overige, PU-schuim |
| Huidvormingstijd | 5 min |
| Kleurfamilie | kleurloos |
| Opslag | in originele ongeopende verpakking, droog, koel en vorstvrij |
| Rek bij breuk | 350 % |
| Technologie | hybride MS Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 95 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -30 °C |
| Temperatuurbestendigheid piek | 155 °C |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | 5 °C |
| Treksterkte | 220 kg/cm² |
| Type product | 1K, pasta |
| Voedselcontact certificaat | Zonder certificaat |