TEC7 Trans Inox - patroon 310 ml 539706000
- Na snelle uitharding supersterk en blijvend elastisch.
- Vrij van ftalaten, solventen en isocyanaten.
- Veilig op spiegels, geen aftekening op natuursteen.
- Bijna reukloos.
- Ook op vochtige, gladde ondergrond.
- Schimmel- en bacteriebestendig.
- Water- en luchtdicht.
- Te gebruiken op de meeste bouwmaterialen
Verwerkingstemperatuur tussen +5°C en +40°C.
Toepassen op zuivere, stof- en vetvrije ondergrond.
Gebruik Tec7 Prepare & Finish voor het veilig reinigen en ontvetten, voor het perfect afwerken en voor het verwijderen van niet-uitgeharde Tec7-polymeren. Bij zware vervuiling reinigen met behulp van Tec7 Cleaner en/of Multiclean.
Aanbrengen met hand- of luchtdrukpistool (best met telescopische zuiger).
Als gevolg van de grote verscheidenheid van verschillende kunststoffen en samenstellingen, evenals materialen die gevoelig zijn voor spanningscorrosie, worden voorafgaande testen aanbevolen.
Test de hechting op kunststoffen, poederlakken, exotische houtsoorten en bitumineuze materialen. Zwakke en/of poreuze ondergronden eerst versterken met Poxy Primer.
Vanwege de verscheidenheid aan lakken en verven op de markt, wordt testen aanbevolen. Het gebruik van producten op basis van alkydharsen kan het droogproces vertragen.
Bij spiegelverlijming in sanitaire ruimtes enkel verticale lijmbanen aanbrengen om stagnerend vocht door condens te vermijden.
Ideale lijmdikte voor een optimale kracht bij verlijming: 3mm.
Verbruik bij voegwerk en afdichting:
Specificaties
| Artikelnummer | 136380 |
| EAN | 5414195537060 |
| Fabrikantnummer | 539706000 |
| Merk | Tec7 |
| Chemische bestendigheid oliën | Overschilderbaar |
| Consistentie | Brandbaar |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC002722 |
| Functie | afdichting |
| Geur | almost odourless |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Glaskit EN15651-2 | Glaskit |
| Goede hechting op | steen, hout |
| Hardheid | Overige, PU-schuim |
| Huidvormingstijd | 5 min |
| Kleefvrije tijd | 40 min |
| Kleurfamilie | grijs |
| Rek bij breuk | 350 % |
| Sanitair gebruik EN15651-3 | Geschikt voor sanitair gebruik |
| Technologie | hybride MS Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 95 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -30 °C |
| Temperatuurbestendigheid piek | 155 °C |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | 4 °C |
| Treksterkte | 22.43 kg/cm² |
| Type product | pasta |