TEC7 Super 50ml 501913000
€15,94
(incl. BTW) Prijs / stuk ·(Verkocht per 14) niet op voorraad
Info
- Super is een snel hardende lijm op basis van cyanoacrylaat.
- De verlijmingen zijn bestand tegen temperaturen van -30°C tot +100°C.
- Super verlijmingen hebben een hoge weerstand tegen schuifkrachten en zijn krimpvrij.
- Voor het sterk verlijmen van de meeste materialen, zoals: kunststoffen (met uitzondering van o.a. P.E. en P.P.), rubbers, glas, plexi, keramiek, hout, leder, metalen, … .
- Gebruik Aktivator voor het verlijmen van poreuze materialen (zie Super Aktivator).
- Enkelzijdig aanbrengen op zuiver, droog, vet- en stofvrij oppervlak.
- Hoe dunner de lijmlaag, hoe sterker de verlijming.
- Goed aandrukken gedurende enkele seconden.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer | 177193 |
| EAN | 5414195501139 |
| Fabrikantnummer | 501913000 |
| Merk | Tec7 |
| Consistentie | Onbrandbaar |
| Dichtheid | 1.07 g/ml |
| Ecocheque | Ja |
| Esthetiek | transparant |
| ETIM klasse code | EC000529 |
| Functie | Lijmen |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Kleur | transparant, kleurloos |
| Kleurfamilie | kleurloos |
| Opslag | In gesloten originele verpakking, koel, droog en vorstvrij. |
| Technologie | cyanoacrylaat |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 100 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -30 °C |
| Type product | gel, vloeibaar |