Tec7 wit (RAL 9016) - tube 100ml 535205000
€7,41
(incl. BTW) Prijs / stuk ·(Verkocht per 6) niet op voorraad
Info
- Uniek hechtvermogen op moeilijke materialen.
- Op droge en vochtige ondergrond.
- Blijvend elastisch op lange termijn.
- Sterk UV-bestendig en kleurvast voor binnen- en buitengebruik.
- Veilig op spiegels en isolatiematerialen, geen aftekening op natuursteen.
- Bijna reukloos.
- Vrij van isocyanaten, oplosmiddelen en ftalaten.
- Water- en luchtdicht.
- Universeel toepasbare lijm en afdichtingskit.
- Alle toepassingen in de bouw, sanitair en algemeen onderhoud.
- Tec7 hecht op de meeste ondergronden en tast geen kunststoffen aan.
- Veilig te gebruiken op alle materialen, spiegels, natuursteen, piepschuim, non-ferrometalen, de meeste plastics, ...
- Toepasbaar op vochtige ondergrond, zelfs onder water.
- Snel overschilderbaar met de meeste gangbare verven (niet gebruiken met alkyd verven).
- Tec7 heeft minder hechting op PP, PE, PTFE, bitumen en siliconen. De hechting op PP wordt verbeterd met de PT7 primer.
- Verwerkingstemperatuur tussen -10°C en +40°C. Bij temperaturen onder 0°C zal de uitharding sterk vertragen.
- Toepassen op zuivere, stabiele, stof- en vetvrije ondergrond.
- Gebruik Tec7 Prepare & Finish voor het veilig reinigen en perfect afwerken. Bij zware vervuiling reinigen met behulp van Tec7 Cleaner en/of Multiclean.
- Test de hechting op kunststoffen, poederlakken, exotische houtsoorten en bitumineuze materialen.
- Zwakke en/of poreuze ondergronden eerst versterken met Poxy Primer.
- PT7 primer zorgt voor een optimale hechting op moeilijke (LSE) plastics en poedercoating.
- Tec7 hardt uit door een reactie met (lucht-)vocht. Gebruik Tec7 in lijnen, niet in dikke dotten. Dotten zullen veel trager uitharden. Bij gebruik tussen twee luchtdichte materialen is het aangeraden om een van de oppervlakken zeer licht te bevochtigen.
- Gebruik verticale lijmbanen om vocht- en stofophoping te vermijden.
- Ideale lijmdikte: 0,5 mm tot 3 mm. Dunne lagen = hogere sterkte. Dikkere lagen = hogere elasticiteit.
- Overschilderbaar na huidvorming. Niet gebruiken met alkyd-gebaseerde lakken en verven.
- Gebruik Tec7 Cleaner en/of Tec7 Powerwipes voor het reinigen van gereedschappen en/of het verwijderen van niet-uitgeharde Tec7. Reinig handen en huid met Tec7 Powerwipes.
- Uitgeharde Tec7 is enkel met mechanische middelen te verwijderen. De laatste resten kunnen met Remove All verwijderd worden als de ondergrond hiertegen bestand is.
Opgelet bij gebruik van batterij pistool!
Het gebruik van de kleinste afsnijlijn op de spuitmond van een patroon Tec7 genereert een te hoge interne druk. Dit kan leiden tot lekkage aan de achterkant van het patroon (bij de plunjer). Om lekkage en verspilling te voorkomen, raden wij aan altijd een grotere opening te kiezen bij het afsnijden van de spuitmond of is het raadzaam om de snelheids- of drukafstelling van het batterijpistool niet hoger te zetten dan de middelste stand om de opgebouwde druk in de koker verder te beperken.
Specificaties
| Artikelnummer | 812204 |
| EAN | 5414195002223 |
| Fabrikantnummer | 535205000 |
| Merk | Tec7 |
| Chemische bestendigheid oliën | Overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid oplosmiddelen | Niet overschilderbaar |
| Consistentie | Brandbaar |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC003204 |
| Functie | afdichting, Lijmen |
| Geur | neutral |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Goede hechting op | kunststoffen, steen |
| Hardheid | Worst, Worst/patroon |
| Houdbaarheid (maanden) | 18 |
| Huidvormingstijd | 8 min |
| Modulus 100% | Hoog (>1MPa) |
| Rek bij breuk | 350 % |
| Samenstelling | 100% vaste stoffen |
| Sanitair gebruik EN15651-3 | Geschikt voor sanitair gebruik |
| Schimmelbestendigheid ISO 846 | 0 |
| Sector doelgroep | Bouw |
| Technologie | hybride MS Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 90 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -40 °C |
| Temperatuurbestendigheid piek | 200 °C |
| Toepassing onder water | Toepassing onder water |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | -10 °C |
| Type product | pasta |
| Voedselcontact certificaat | Zonder certificaat |