TEC7 X-Seal betongrijs (+/- RAL 7030) - patroon 310ml 528015000
€10,59
(incl. BTW) Prijs / stuk ·(Verkocht per 12) niet op voorraad
Info
Extreem flexibele afdichtingskit op basis van MS hybride polymeer die alle andere kitten vervangt: schilderkit, bouwkit, anti-vochtkit, beglazingskit, natuursteenkit, betonkit, ... .
Gemakkelijk verwerkbaar en perfect overschilderbaar.
De combinatie van superieure hechting en blijvende elasticiteit garandeert bestendige voegen.
Perfect bestand tegen weer en wind, UV-stralen en temperatuurschommelingen.
Commerciële toepassingen- Veilige natuursteenkit voor alle steensoorten zoals marmer, graniet, arduin, (de meeste) composietmaterialen, beton, metselwerk, vensterbanken, werkbladen, dorpels,…
- Constructiekit voor het afdichten van aansluit- en dilatatievoegen in de bouw en industrie.
- Glaskit.
- Afdichting van gevel- en bouwelementen zoals puien, kozijnen, ramen, panelen, prefabelementen, … .
- EC1935 Isega food approval: Geschikt voor gebruik in de voedingsindustrie en Horeca.
- Luchtdichting in BEN- en passiefbouw. Zeer emissiearm: Emicode EC1 Plus / VOC- emissie klasse A+.
- Verwerkingstemperatuur tussen +5°C en +40°C.
- Toepassen op zuivere en stabiele ondergrond. Verwijder oude kitten volledig.
- Gebruik Tec7 Prepare & Finish voor het veilig reinigen en ontvetten, voor het perfect afwerken en voor het verwijderen van niet-uitgeharde Tec7-producten. Bij zware vervuiling reinigen met behulp van Tec7 Cleaner en/of Multiclean.
- Aanbrengen met hand- elektrisch of luchtdrukpistool.
- Test de hechting op kunststoffen zoals PP, PE, siliconen, poederlakken, exotische houtsoorten en bitumineuze materialen. Gebruik indien nodig PT7 als hechtingsprimer. Zwakke en/of poreuze ondergronden eerst versterken met Poxy Primer.
- Kan direct na huidvorming geschilderd worden. Gebruik verf of lak in functie van de beweging van de voeg. Alkydharslakken zullen vertraagd uitharden op niet uitgeharde X-Seal.
Gebruik Rock voor permanente onderdompeling, zoals zwembaden.
Specificaties
| Artikelnummer | 812210 |
| EAN | 5414195008041 |
| Fabrikantnummer | 528015000 |
| Merk | Tec7 |
| Chemische bestendigheid oliën | Overschilderbaar |
| Consistentie | Brandbaar |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC002722 |
| Functie | afdichting |
| Geur | neutral |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Glaskit EN15651-2 | Glaskit |
| Goede hechting op | steen, hout |
| Hardheid | Overige |
| Houdbaarheid (maanden) | 18 |
| Kleur | satijn kleurig |
| Modulus 100% | Medium (0,5-1MPa) |
| Opslag | koel en droog bewaard in originele verpakking |
| Rek bij breuk | 600 % |
| Technologie | hybride MS Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 90 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -40 °C |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | 5 °C |
| Treksterkte | 16.315 kg/cm² |
| Twee-componenten versie | Niet overschilderbaar |
| Type product | 1K, pasta |
| Verwerkingstijd/open tijd | 30 minutes |
| Voedselcontact certificaat | Met certificaat |