TEC7 Filler - pot 750 ml 601075000
€14,70
(incl. BTW) Prijs / stuk ·(Verkocht per 12) niet op voorraad
Info
Hagelwitte, superlichte, elastische reparatie- en afwerkingsplamuur.
- Kant en klaar voor binnen- en buitengebruik.
- Makkelijk te verwerken pasta.
- Korrelvrije structuur:
- makkelijk glad te strijken
- superfijn resultaat
- beperkt het schuren
- Uitstekende hechting op alle poreuze bouwmaterialen.
- Waterbestendig en snel overschilderbaar.
- Vangt krimp en uitzetting op zonder scheuren.
- Lang houdbaar, zelfs na veelvuldig openen.
- Voor het opvullen van gaten, scheuren en naden in muren en plafonds, pleister- en stucwerk, gipskartonplaten, gipslijsten en -blokken, hout, zacht- en hardboard, steen, kalksteen, cellenbeton en elk poreus bouwmateriaal.
- Voor het vakkundig herstellen van beschadigingen in geverfde of bepleisterde oppervlakken.
- Snel overschilderbaar.
- Filler is de ideale voorbereiding en zorgt voor een gladde afwerking vóór het schilderen, behangen of decoreren van muren en plafonds, houtwerk, gipsplaten en stucwerk.
- Niet geschikt voor gebruik op metaal of kunststof.
- Filler aanbrengen op een droge, stof- en vetvrije ondergrond, vrij van losse verfschilfers, plamuur, ...
- Om zwakke en/of brokkelige ondergronden te versterken, is een voorbehandeling met Poxy Primer (fixeermiddel) aangeraden.
- Om een snelle uitharding te verkrijgen bij herstellingen dieper dan 3cm is het beste Filler in lagen op te bouwen.
Specificaties
| Artikelnummer | 812221 |
| EAN | 5414195070000 |
| Fabrikantnummer | 601075000 |
| Merk | Tec7 |
| Consistentie | Brandbaar |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC003216 |
| Huidvormingstijd | 20 min |
| Kleur | wit |
| Opslag | droog, koel en vorstvrij |
| Overschilderbaar | Overschilderbaar |
| Technologie | acryl |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 100 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -20 °C |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 30 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | 5 °C |
| Type product | pasta |