TEC7 WP7-101 Universeel Dakdicht - blik 750ml 602460000
€36,08
(incl. BTW) Prijs / stuk ·(Verkocht per 4) niet op voorraad
Info
Deze MS hybride polymeer is goed uitstrijkbaar en snel hardend tot een dichtend membraan met zeer lange levensduur, geschikt voor herstelling, afwerking en renovatie van middelgrote daken. Kan horizontaal en verticaal aangebracht worden op de meeste dak- en bouwmaterialen. Kan ook op licht vochtige ondergrond aangebracht worden en is regenbestendig na 2 uren. Zonder solventen en zonder toxische stoffen.
Commerciële toepassingen- Dakdichting en renovatie.
- Dichten van dakdetails zoals doorvoeren, aansluitingen, overgangen, randen en kanten.
- Renovatie van dakelementen en kleine platte daken.
- Herstellen van lekken in EPDM folie, loodslabben, zink- en koperwerk.
- Beschermen van ondergronds tuinhout.
- Aanbrengen op zuivere en stabiele ondergrond, die licht vochtig mag zijn. Fragiele of verroeste oppervlakken verstevigen met een laag Poxy Primer.
- Verstevig zwakke plaatsen, aansluitingen, naden en hoeken altijd met fiberglass tape. Grote oppervlakken (>4 m²) verstevigen met glasvezelgaas.
- Aanbrengen met een borstel of spatel, in één laag van minstens 1 mm dikte.
- Reinig gereedschap direct met Tec7 Cleaner en je handen met Powerwipes. Na uitharding enkel mechanisch te verwijderen.
- Een overschot kan korte tijd bewaard worden mits het luchtdicht en luchtvrij afsluiten van de zak in de pot.
De hechting testen op EPDM en kunststoffen. Op bitumineuze materialen kan verkleuring en/of hechtingsverlies optreden, kan wel aangebracht worden op met leislag behandelde roofing. Niet geschikt voor permanente onderdompeling.
Verbruik voor 1mm dikte: 1 liter/m². Het verbruik varieert naarmate de ruwheid van de ondergrond.
Specificaties
| Artikelnummer | 812247 |
| EAN | 5414195011669 |
| Fabrikantnummer | 602460000 |
| Merk | Tec7 |
| Consistentie | Brandbaar |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC002722 |
| Functie | waterdichting |
| Geur | odourless |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Glaskit EN15651-2 | Niet geschikt als glaskit |
| Goede hechting op | metalen |
| Hardheid | Overige |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Huidvormingstijd | 60 min |
| Kleur | zwart |
| Modulus 100% | Hoog (>1MPa) |
| Opslag | in originele ongeopende verpakking, droog, koel en vorstvrij |
| Rek bij breuk | 300 % |
| Sanitair gebruik EN15651-3 | Niet geschikt voor sanitair gebruik |
| Technologie | hybride MS Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 90 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -40 °C |
| Toepassingsgebied | Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 35 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | 5 °C |
| Treksterkte | 19.38 kg/cm² |
| Twee-componenten versie | Niet overschilderbaar |
| Type product | 1K, pasta |