TEC7 2K-Fix - patroon 250ml 591536000
€47,88
(incl. BTW) Prijs / stuk op voorraad
Info
- Zeer hoge lijmsterkte
- Hardt uit tot een slagvast plastic
- Veilig in gebruik, geurloos
- Krimpvrij, ook in dikkere lagen
- Hoge chemische bestendigheid
- Een geopende koker is verschillende malen te gebruiken.
- Structurele houtlijm.
- Sterke, slagvaste metaalverlijming.
- Herstellen van plastics (PP, PMMA, PVC, ABS/ASA, Carbon, EPDM, PA6, PC, GFK, …).
- Verlijmen van carosserie-elementen in caravan, boot, trailers,, …
- Vullen/opnieuw boren van gaten, scharnieren, ...
- Lijmen van starre constructies in hout, metaal, plastics, ...
- Verlijmen van traptreden op beton of metaal.
Voorbereiding ondergrond
- Maak het oppervlak stofvrij.
- Schuur gladde materialen (korrel 120).
- Ontvet met Tec7 Cleaner en/of Multiclean en laat opdrogen.
Voorbereiding patroon
- Verwijder het afsluitdopje van het patroon.
- Plaats het patroon in het pistool.
- Pomp tot beide componenten gelijkmatig uit het patroon komen.
- Plaats de mixertip op het patroon.
Gebruik
- Spuit de eerste 2 cm product uit op een stukje karton, niet gebruiken.
- Breng gelijkmatig aan op of in de te verlijmen of vullen materialen.
- De ideale lijmdikte voor optimale sterkte is 0,5-1 mm.
- Na een onderbreking van +/- 3 minuten: plaats een nieuwe mixertip.
- Reinig gemorste lijm met Tec7 Cleaner en/of Powerwipes.
- Doe steeds een hechtingstest bij gebruik op onbekende materialen.
Stockage
- Laat de mixertip gemonteerd tot het volgende gebruik. 2K-Fix is op deze manier tot 6 maanden herbruikbaar.
- Bij hergebruik: verwijder de oude mixertip, reinig de uitspuitopeningen en plaats een nieuwe mixertip.
Tips:
- Hogere temperaturen betekenen een snellere uitharding. Warm de stukken en/of de koker 2K-Fix op tot maximaal 50°C.
- Gebruik Tec7 Anchor voor krachtig verankeren in boorgaten.
Specificaties
| Artikelnummer | 891598 |
| EAN | 5414195023594 |
| Fabrikantnummer | 591536000 |
| Merk | Tec7 |
| Chemische bestendigheid alkali | Niet overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid oliën | Overschilderbaar |
| Consistentie | Brandbaar |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC003207 |
| Functie | Lijmen |
| Geur | odourless |
| Glaskit EN15651-2 | Glaskit |
| Goede hechting op | kunststoffen, metalen, hout |
| Hardheid | Worst/patroon, Worst/patroon |
| Houdbaarheid (maanden) | 24 |
| Kleur | beige |
| Kleurfamilie | bruin |
| Mengtijd | 3 minutes |
| Opslag | in originele, gesloten verpakking; koel, droog en vorstvrij bewaren. Na opening nog tot 6 maanden bruikbaar |
| Schuifsterkte aluminium | 65 kg/cm² |
| Schuifsterkte PVC | 27 kg/cm² |
| Schuifsterkte staal | 90 kg/cm² |
| Technologie | polyurethaan |
| Treksterkte | 260 kg/cm² |
| Type product | 2K, pasta |
| Verwerkingstijd/open tijd | 6 minutes |
| Voedselcontact certificaat | Zonder certificaat |