Tec7 zwart (RAL 9004) - worst 400ml 535109000
€15,82
(incl. BTW) Prijs / stuk niet op voorraad
Info
- Na uitharding supersterk en blijvend elastisch.
- Vrij van ftalaten, solventen en isocyanaten.
- Veilig op spiegels, geen aftekening op natuursteen.
- Bijna reukloos.
- Ook op vochtige, gladde ondergrond.
- Schimmel- en bacteriebestendig.
- Water- en luchtdicht.
- Te gebruiken op de meeste bouwmaterialen*.
- Voor alle toepassingen in de bouwwereld, sanitaire wereld en algemeen onderhoud. Tec7 vervangt montagelijm, houtlijm, PU-lijm, siliconenkit, sanitair-siliconenkit, acrylaatkit, butyleenkit.
- Tec7 hecht op de meeste ondergronden en tast geen kunststoffen aan.
- Op spiegels (verticale lijmbanen), op natuursteen (bloedt niet door), op polyester, op piepschuim, op vochtige ondergrond, zelfs onder water.
- Overschilderbaar met de meeste gangbare verven (lak op basis van alkydhars, die aangebracht wordt op Tec7, zal trager drogen).
- Tec7 heeft minder hechting op PP, PE, bitumen en siliconen.
- Verwerkingstemperatuur tussen +5°C en +40°C.
- Toepassen op een zuivere, stof- en vetvrije ondergrond.
- Gebruik Tec7 Prepare & Finish voor het veilig reinigen en ontvetten, voor het perfect afwerken en voor het verwijderen van niet-uitgeharde Tec7 polymeren. Bij zware vervuiling reinigen met behulp van Tec7 Cleaner en/of Multiclean.
- Aanbrengen met hand- of luchtdrukpistool (best met telescopische zuiger).
- Als gevolg van de grote verscheidenheid van verschillende kunststoffen en samenstellingen, evenals materialen die gevoelig zijn voor spanningscorrosie, worden voorafgaande testen aanbevolen.
- Test de hechting op kunststoffen, poederlakken, exotische houtsoorten en bitumineuze materialen.
- Zwakke en/of poreuze ondergronden eerst versterken met Fixprimer.
- Vanwege de verscheidenheid aan lakken en verven op de markt, wordt testen aanbevolen. Het gebruik van producten op basis van alkydharsen kan het droogproces vertragen.
- Bij spiegelverlijming in sanitaire ruimtes enkel verticale lijmbanen aanbrengen om stagnerend vocht door condens te vermijden.
- Ideale lijmdikte voor een optimale kracht bij verlijming: 3 mm.
Specificaties
| Artikelnummer | 897000 |
| EAN | 5414195020968 |
| Fabrikantnummer | 535109000 |
| Merk | Tec7 |
| Chemische bestendigheid oliën | Overschilderbaar |
| Chemische bestendigheid oplosmiddelen | Niet overschilderbaar |
| Consistentie | Brandbaar |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC003204 |
| Functie | afdichting, Lijmen |
| Geur | neutral |
| Gevelkit EN15651-1 | Gevelkit |
| Goede hechting op | kunststoffen, steen |
| Hardheid | Worst, Worst/patroon |
| Houdbaarheid (maanden) | 18 |
| Huidvormingstijd | 8 min |
| Modulus 100% | Hoog (>1MPa) |
| Rek bij breuk | 350 % |
| Samenstelling | 100% vaste stoffen |
| Sanitair gebruik EN15651-3 | Geschikt voor sanitair gebruik |
| Schimmelbestendigheid ISO 846 | 0 |
| Sector doelgroep | Bouw |
| Technologie | hybride MS Polymeer |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 90 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -40 °C |
| Temperatuurbestendigheid piek | 200 °C |
| Toepassing onder water | Toepassing onder water |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | -10 °C |
| Type product | pasta |
| Voedselcontact certificaat | Zonder certificaat |