TEC7 WP7-301 Roofing Waterdicht - 870ml 602206000
€20,31
(incl. BTW) Prijs / stuk niet op voorraad
Info
Klaar voor gebruik en gemakkelijk uitstrijkbaar. Toepasbaar op natte en droge ondergrond, ook verticaal, en direct waterdicht en regenbestendig. Hecht op de meeste bouwmaterialen en is compatibel met alle bitumineuze materialen. Kan afgewerkt worden met leislag voor extra UV bescherming en beloopbaarheid.
Commerciële toepassingen- Dichten van lekken in roofingdaken en dakgoten.
- Herstellen van blazen en scheuren.
- Afdichten van doorvoeren en schoorstenen.
- Waterdichten van funderingen (EN 15814 gecertificeerd).
- Waterdichten van aansluitingen, dakranden, koepels, balkons en terrassen.
- Aanbrengen op zuivere en stabiele ondergrond, vrij van ijs of sneeuw.
- Indien nodig reinigen en drogen (zonder te verwarmen), loszittende delen en uitgeharde bitumen verwijderen, blazen in dakbekleding opensnijden in kruisvorm.
- Grote herstellingen verstevigen met stukken roofing of glasvezeltape.
- Aanbrengen met kitpistool, kwast of spatel.
Afwerken en gereedschap reinigen met Tec7 Cleaner. Niet gebruiken in vijvers of waterlopen, of op daken die naar vijvers afvoeren. Laagdikte 2mm, bij instrooien van leislag is 1mm dikte voldoende.
1 liter = 1 mm op 1 m².
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer | 897026 |
| EAN | 5414195021484 |
| Fabrikantnummer | 602206000 |
| Merk | Tec7 |
| Chemische bestendigheid oplosmiddelen | Niet overschilderbaar |
| Consistentie | Brandbaar |
| Dichtheid | 1.1 g/ml |
| Ecocheque | Ja |
| ETIM klasse code | EC002722 |
| Functie | waterdichting |
| Geur | solvent |
| Goede hechting op | steen |
| Houdbaarheid (maanden) | 24 |
| Kleur | zwart |
| Opslag | in gesloten originele verpakking, droog, koel en vorstvrij |
| Rek bij breuk | 170 % |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 85 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -40 °C |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | -15 °C |