TEC7 Rock transparant grijs - patroon 310ml 539306000
€12,91
(incl. BTW) Prijs / stuk niet op voorraad
Info
- Bijna reukloos, geen doorbloeding en geen vlekvorming.
- Veilig binnen en buiten toepasbaar, ook op vochtige, niet poreuze ondergrond.
- Hecht zonder primer op de meeste materialen en is chloor- en zeewaterbestendig na 7 dagen.
- NATUURSTEEN: veilig binnen en buiten afdichten en monteren van natuursteen, werkbladen, dorpels, vloeren,... Bloedt niet door.
- ZWEMBADEN:
- Door zijn chloor- en zeewaterbestendigheid uitermate geschikt voor verlijming en afdichting van zwembaden.
- Afkitten van zwembadranden en verlijmen van tegels.
- Hecht ook op vochtige ondergrond, zelfs onder water.
- UITZETVOEGEN: dankzij de sterke hechting en het extreme rekvermogen kan ROCK gebruikt worden om uitzetvoegen elastisch af te dichten.
- Verwerkingstemperatuur tussen +5°C en +40°C.
- Toepassen op zuivere en stabiele ondergrond.
- Gebruik Tec7 Prepare & Finish voor het veilig reinigen en ontvetten, voor het perfect afwerken en voor het verwijderen van niet-uitgeharde Tec7 producten. Bij zware vervuiling reinigen met behulp van Tec7 Cleaner en/of Multiclean.
- Aanbrengen met hand- of luchtdrukpistool (best met telescopische zuiger).
- Test de hechting op kunststoffen, poederlakken, exotische houtsoorten en bitumineuze materialen. Zwakke en/of poreuze ondergronden eerst versterken met Poxy Primer.
- Zwembadtoepassing: minimaal 7 dagen laten uitharden vóór contact met chloorhoudend water.
Ideale lijmdikte voor een optimale kracht bij verlijming: 3mm.
Verbruik bij voegwerk en afdichting:
- Minimale voegbreedte: 4mm.
- Maximale voegbreedte: 25mm.
- Maximale voegdiepte: 10mm.
Voegrelatie:
- Voegbreedte in mm: 5 10 15 20 25.
- Voegdiepte in mm: 5 6 10 10 10.
Indien nodig de voeg op juiste diepte brengen met bolle rugvulling.
Specificaties
| Artikelnummer | 897040 |
| EAN | 5414195024065 |
| Fabrikantnummer | 539306000 |
| Merk | Tec7 |
| Consistentie | Brandbaar |
| Ecocheque | Ja |
| Esthetiek | glanzend |
| Functie | afdichting |
| Geur | almost odourless |
| Hardheid | Patroon |
| Hechting kunststoffen | Overschilderbaar |
| Houdbaarheid (maanden) | 12 |
| Huidvormingstijd | 15 min |
| Kleefvrije tijd | 10 min |
| Kleur | transparant |
| Kleurfamilie | kleurloos |
| Modulus 100% | Laag (<0,5MPa) |
| Onderdompeling onder water | Onderdompeling onder water |
| Opslag | In origniele, gesloten verpakking - bewaren bij een temperatuur tussen 5°C en 20°C. |
| Overschilderbaar | Niet overschilderbaar |
| Rek bij breuk | 700 % |
| Schimmelbestendigheid ISO 846 | Overige |
| Technologie | silicone |
| Temperatuurbestendigheid maximaal | 150 °C |
| Temperatuurbestendigheid minimaal | -40 °C |
| Toepassing onder water | Toepassing onder water |
| Toepassingsgebied | Binnen, Buiten |
| Toepassingstemperatuur maximaal | 40 °C |
| Toepassingstemperatuur minimaal | 5 °C |
| Treksterkte | 13.25 kg/cm² |
| Type product | 1K, pasta |
| Uithardingssnelheid | 2 mm/24h |